ליווי אישי: שיווק והפצה לחנויות

בפגישה כפולה (שעתיים) 1:1 אדריך אתכם מ-א' ועד ת' איך להפיץ בעצמכם את המוצרים שלכם לחנויות השוות בישראל. 

על מה נעבוד?

נבחן אילו מהמוצרים שלכם (כולם או חלקם) כדאי לכם למכור לחנויות. 

נבדוק באילו חנויות נכון לכם למכור ואיך בדיוק עושים את זה? כיצד לתמחר? באילו שיטות מכירה? איך מגיעים אל החנויות? ואיך שומרים על קשר? ועוד.

הפגישה גם מתאימה למי שכבר התנסה בהפצה לחנויות, אך מרגיש שהדברים לא ברורים מספיק או תקועים. ביחד אנחנו נתמודד עם האתגר ונתניע מחדש.

בתום הפגישה יהיו בידיכם הידע והכלים הדרושים לשווק ולהפיץ בעצמכם את המוצרים שלכם לחנויות. כמובן גם יהיו לכם שיעורי בית ועבודה רבה, וגם אז אלווה אתכם במשך חודש  בוואטס אפ. אז תבואו חרוצים ומלאי מוטיבציה :-)


ומי אני?

שמי ליהי רז-דואני. מהר מאד לאחר שיצרתי את המותג שלי "ממלכת החלומות" הבנתי שמכירת המוצרים בחנויות עובדת לי טוב. התחלתי ממוצר אחד ששווק ל-5 חנויות.

ותוך כשנה יצרתי ובניתי מותג מצליח עם למעלה מ-20 מוצרים משלימים ששווקו והופצו לכ- 50 חנויות בארץ ולמוזיאונים. את כל הידע שלי למדתי מעבודת רגליים, קשרים ושיתופי פעולה רבים שרקמתי. את הידע הזה אני רוצה להעביר לכם.

אז אם אתם יצרנים או יבואנים של מוצרים בתחומים שונים (בית, לייף סטייל, בריאות, ילדים, משפחה, נשים ועוד) ושקלתם לשווק ולהפיץ את המוצרים לחנויות או שהתחלתם ואתם מרגישים תקועים, אז בואו ניפגש.

נושאי הפגישה יותאמו באופן אישי לך ולעסק שלך. בין היתר, נדבר עליך ועל העסק, החזון והיעדים וכמובן נרד לפרטים: תמחור, שיטות מכירה, שיטות עבודה, עלויות, נראות, אפילו קצת חוזים ועוד. 

נשקול ביחד את הכדאיות של מכירה בחנויות עבורך ואת האופציות כיצד הכי נכון (לך!) לעשות את זה.

פגישה אחת, שעתיים, אונליין או פנים מול פנים (בתל-אביב). ליווי בוואטס-אפ במשך חודש לאחר הפגישה. 

אופציה לפגישה נוספת לבחינת התקדמות בתעריף מוזל של 250 ש"ח.


*לאחר הרכישה אצור עמכם קשר לתיאום מועד פגישה.

** לשדרוג החבילה ניתן להוסיף גם צילומי תדמית עם מוצר, קראו כאן את כל הפרטים.