הכירו את נבחרת החלומות

פגשתם פעם עופר קטן מפרח? קוף שיודע לרקוד סטפס? דבורה מגונדרת עם שמלת מלמלה? פיל שמשפריץ מיץ פטל מהאף או שבלולה שיודעת לעוף?

הגיע הזמן שתכירו את העופר בובישון, הקוף פופון, הדבורה ליידי בי, שמוזלי הפיל ומיפי השבלולה - הם נבחרת החלומות של אַבְקַת הַקְּסָמִים (Magic Dream Team).

לכל אחת מהדמויות הנפלאות הללו עולם קסום משל עצמה, ובסיפור "אַבְקַת הַקְּסָמִים" הנבחרת הקסומה למעשה מעודדת את ילדיכם לפתח את העולם הזה ולהמשיך לדמיין ללא גבולות. כך, לפני השינה, בינם לבין עצמם, אתכם או עם אחיהם, ידמיינו ילדיכם חלומות קסומים ויצללו מרוצים לשינה מתוקה...

כאן בתמונה הנבחרת במפגש השבועי שלה, רוקחת את אבקת הקסמים, זו שמבטיחה לילות קסומים וחלומות מתוקים (ואגלה לכם סוד... לכל ספר מצורפת מעט מאבקת הקסמים הזאת!):

בספר משולבות המון פעילויות יצירה! כל האיורים מיועדים לצביעה. וכך, הפיל שמוזלי בכלל לא חייב להיות אפור, הוא יכול להיות צהוב או ירוק ואפילו מנוקד! והדבורה ליידי בי, תלבש פיג'מה אם תרצו או שמלה בצבעים של קשת בענן...

לספר מצורפות גם גלויות וכרטיסים נפלאים שמיועדים לצביעה וגזירה, ומאחוריהן מקום לכתוב או לצייר לחבר אהוב או אולי לדמות מהספר... ישנו גם מקום לצייר חלומות נוספים ומקוריים משלכם!


ואם כבר כתבתם או ציירתם ספרו לי על כך... אני סקרנית לשמוע!

וקרדיט למאיירת הנפלאה, רחלי בן אהרון, שאיירה את כל דמויות הספר.


שלכם,

ליהי