יומולדת 1 לאיילי - טיפים ועיצוב

בספטמבר האחרון איילי היה בן שנה והיה לי ברור שתהיה חגיגת יומולדת מושקעת. יצא מושלם וגם הצלחתי ליהנות.

ההשראה שלי לעיצוב: צבעים צהוב ואקווה (אפשר להוסיף נגיעות של ורוד לבת), איילים ועופרים - במבי (על ההתמכרות שלי לאיילים אתם יכולים לקרוא פה).

מכיוון שלא היה לי מספיק זמן, רוב הקישוטים קנויים והאצלתי סמכויות בבישולים ובאפייה (מומלץ!) ובחרתי היכן להשקיע ביצירת טאצ' אישי hand made, השילוב מנצח.

בפינת ה- handmade - לקחתי 3 צנצנות זכוכית ושדרגתי אותן עם חיות פלסטיק, יש לכך הדרכה, כאן :-). מילאתי את הצנצנות במרשמלו צהוב וסוכריות גומי בצבע אקווה. מאד חשוב להיות עקבי בצבעוניות שבחרנו, גם בפרטים הקטנים...

האלבום הזה דרש ממני את רוב הזמן. אלבום scrapbookind שהכנתי ובו תמונה אחת מכל חודש בשנה הראשונה של איילי. את האלבום הנחתי על השולחן ונתתי לו מקום של כבוד.

פינת החמד וינטג' במבי - מורכבת מ-3 צעצועי וינטג' של אייל ובמבי. גם העוגה והעוגיות באותם גוונים.

הוספתי נקודות של פרחים, פרח או שניים בצנצנת פשוטה שיש בכל בית...

ומה עם בלונים? בלון הליום זהב מושלם בספרה 1, אני קניתי ב-"סופר פארטי" בנמל תל אביב.

ועכשיו לנר - ראיתי רעיון יפה בפינטרסט של נר נצנצים ולא מצאתי... אז קניתי נר פשוט של הספרה 1 (בכל סופר), מרחתי קצת דבק פלסטי לבן ופיזרתי מעל נצנצים. נר מנצנץ מושלם. ואל תשכחו להניח את הנר על עוגת סמאש קייק קטנה לילד היומולדת, תראו איך איילי נהנה!!

ואחרונה חביבה- מתנה קטנה לאורחים. ובגלל שהיינו שבוע לפני ראש השנה, שמתי סוכריות בשקיות צלופן, קשרתי עם סרט סאטן בצבעים צהוב/אקווה. וצירפתי תגית שנה טובה, מהבלוג הכייפי של חתכתי לבד.

תהנו לכם!

ובכל שאלה צרו איתי קשר - כאן

שלכם,

ליהי