אני פורים אני פורים שמח ומבדח

פורים זה הזמן שלנו לעוף עם הדמיון הכי רחוק שאפשר ולממש פנטזיות, להיות מי שאנחנו חולמים להיות בלי שניתפס "מוזרים". וזה נכון בכל גיל!

אני משתדלת להתחפש בכל שנה, וגם אם אין לי זמן ממש להשקיע, אני אשיג כמה פריטים שווים שיעשו את העבודה. הנה אני וונדי משמאל וגברת רטרו מימיןובשנה אחרי אני כגברת רטרו (איזה מגניבה הפאה השחורה??):

ועכשיו לילדים.

תחפושת ילדים טובה חייבת להיות קודם כל נוחה (!) ודבר שני - יפה ומקורית. כלומר - לא תחפושת מרשת ענקית ב-39.90 ש"ח. וזה לא עניין של כסף - אפשר באותו סכום (40 ש"ח) ליצור תחפושת מהממת, שאת רוב מרכיביה יש לנו בבית, למשל מלכת הפרחים, מה צריך?

1) בגד גוף ורוד.

2) חצאית ורודה / חצאית טוטו ורודה (אפשר מעל חצאית מבד או מעל טייץ)

3) קשת לראש + חבילת פרחי פלסטיק (יש בחנויות מקס סטוק או ב- ACE או כל חנות פרחים שכונתית) - באמצעות דבק חם יש להדביק את ראשי הפרחים לקשת. למשקיעים: אפשר לבקש מחנות הפרחים השכונתית לשזור זר פרחים מפרחים אמיתיים ביום שמתחפשים (רצוי להזמין מראש...).

4) סרט סאטן עבה בצבע ורוד או זהב אורך 1 מ' - ישמש כחגורה עם פפיון מאחורה. באמצע הסרט יש לתפור או להדביק את יתר ראשי הפרחים שקנינו, לפחות 3 פרחים (באמצעות דבק מיוחד לבדים - להשיג בחנויות תפירה).

5) גרביונים אטומים (שיהיה חם) בצבע לבן/ורוד.

הנה דוגמא מהפינטרסט לרעיון שרשמתי (כאן יש גם כנפיים שזה ממש נחמד!):

ולמי שרוצה לקנות מוכן, אבל עדיין שיהיה נוח, מבדים איכותיים, קסום ויפה, מצאתי את תחפושת האיילה המקסימה הזאת, עבודת יד, בחנות האינטרנטית "יצירתילי". יש שם עוד תחפושות מהממות... שווה הצצה! :

ולמי שאוהבת איפור, הנה עוד רעיונות מהממים לאיפור פנים (שעושה את כל התחפושת!) בפינטרסט שלי: