שיחה 1:1: תכנון שיתופי פעולה בעסק שלך

תכנון שיתופי פעולה בעסק שלך

מתלבטים האם נכון לכם לשתף פעולה עם בעלי עסקים אחרים? לא יודעים בכלל איך לגשת לנושא הזה? עם מי? מתי? ומה אסור לפספס ולשכוח? מוזמנים לשיחה איתי בה אעזור לכם להבין את הנושא ולהתניע אל עבר השת"פ הבא שלכם.

300.00 200.00

שיתופי פעולה הם כלי שיווקי ועסקי שתורם רבות להצלחה ולצמיחה בטוחה של עסקים קטנים. 

בעזרת שת"פים נכונים, אפשר ליצור תנועה בעסק, להיחשף לקהלים חדשים ולייצב את ההכנסות. 

לאחר שתענו לי על שאלון ואלמד את העסק שלכם, נתאם שיחה (שעה) בה ננתח יחד את העסק והפעילויות השונות בתוכו, ונגבש תוכנית לשיתופי פעולה יעילים ומשתלמים. 

אתן לך כלים מעשיים ותכנוניים שיעזרו לך לאתר את השותפים הפוטנציאליים ולדעת כיצד לפנות אליהם עם הצעה שהם לא יוכלו לסרב לה :)


ומי אני?

שמי ליהי רז דואני, בת 35, נשואה לגיא ואמא של אייל ואביגיל.
אחרי 2 תארים במשפטים באוניברסיטת בר-אילן ועוד כ-7 שנים בהן עבדתי כעורכת דין ליטיגטורית בפירמת ענק בתל-אביב, החלטתי שאני יוצאת לדרך עצמאית, לאו דווקא כמשפטנית.

מה ? איך? למה? וכמה?
על כל השאלות הללו לא הייתה לי בזמנו תשובה מדויקת.
אבל דבר אחד כן היה לי ברור -
את העסק שלי אבנה ואבסס באסטרטגיה של שיתופי פעולה ופרגון הדדי בין בעלי עסקים קטנים ובינוניים אחרים: נלמד אחד מהשני, נצמח ביחד, ניצור מוצרים ושירותים חדשים ונפיק תועלת זה מפועלו של זה.
עוד לפני שהבנתי מה זה להיות עצמאית, הרגיש לי נכון לא להיות בדבר החדש והדי מפחיד הזה, לבד.

כדי לממש את החזון שלי, הקמתי את קבוצת הפייסבוק "עסקים משת"פים". הקבוצה מונה היום מעל 5,000 בעלי עסקים קטנים ובינוניים שמשתפים ומשת"פים על בסיס יומיומי.

במקביל הקמתי מותג ילדים, ממלכת החלומות, ובו יש מוצרים ומשחקים מלאי תוכן וקסם לילדים (ולילדים בלב). במשך כשנתיים מאז המותג קיים שיתפתי פעולה עם למעלה מ-50 חנויות, מוזיאונים, עשרות גני ילדים, יוצרים, בעלי עסקים שונים ועמותות.

אני רוצה לחלוק גם איתך מהידע שצברתי.


*לאחר הרכישה אצור עמכם קשר לתיאום מועד פגישה.