הדרכה 1:1 כיצד לשווק ולהפיץ את מוצריכם לחנויות

הדרכה אישית ומקיפה: שיווק והפצה לחנויות

רוצים למכור לחנויות אבל לאו דווקא ב"קונסיגנציה"? לא יודעים מה הן האופציות שעומדות לפניכם, איך להגיע אל החנויות המתאימות, אילו מהמוצרים שלכם מתאימים ואילו כדאי לפתח? איך לתמחר? איך לגבות ועל מה חייב לכתוב ולהסכים מראש? כל זאת ועוד הרבה יותר אסביר ואלמד אתכם באופן אישי בליווי 1:1, יד ביד. הליווי כולל: שתי פגישות (כל אחת בת שעה) + ליווי בהתכתבות בוואטס אפ ובמייל במשך חודש שלם.

600.00 550.00

ליווי אישי 1:1 ובו אדריך אתכם מ-א' ועד ת' איך להפיץ בעצמכם את המוצרים שלכם לחנויות השוות בישראל. 

הליווי כולל: שתי פגישות (כל אחת בת שעה) + ליווי בהתכתבות בוואטס אפ ובמייל במשך חודש שלם.

על מה נעבוד?

נבחן אילו מהמוצרים שלכם (כולם או חלקם) כדאי לכם למכור לחנויות. נבין למה "קונסיגנציה" היא סה"כ שיטת מכירה לא מפחידה (שלא ! חייבים למכור ככה).

נבדוק באילו חנויות נכון לכם למכור ואיך בדיוק עושים את זה? כיצד לתמחר? באילו שיטות מכירה? איך מגיעים אל החנויות? ואיך שומרים על קשר? ועוד.

בתום הפגישה יהיו בידיכם הידע והכלים הדרושים לשווק ולהפיץ בעצמכם את המוצרים שלכם לחנויות. כמובן גם יהיו לכם שיעורי בית ועבודה רבה, אז תבואו חרוצים ומלאי מוטיבציה :-)

למי זה מתאים?

יצרנים או יבואנים של מוצרים בתחומים שונים (בית, לייף סטייל, בריאות, ילדים, משפחה, נשים ועוד) שמתלבטים אם לשווק ולהפיץ את המוצרים לחנויות.

הפגישה גם מתאימה למי שכבר התנסה בהפצה לחנויות, אך מרגיש שהדברים לא ברורים מספיק או תקועים. ביחד אנחנו נתמודד עם האתגר ונתניע מחדש.

נושאי הפגישה יותאמו באופן אישי לך ולעסק שלך, ולרבות: תמחור, שיטות מכירה, שיטות עבודה, עלויות, נראות, אפילו חוזים ועוד. נשקול ביחד את הכדאיות של מכירה בחנויות עבורך ואת האופציות כיצד הכי נכון (לך!) לעשות את זה.

ומי אני?

שמי ליהי רז-דואני. מהר מאד לאחר שיצרתי את המותג שלי "ממלכת החלומות" הבנתי שמכירת המוצרים בחנויות עובדת לי טוב. התחלתי ממוצר אחד ששווק ל-5 חנויות.

ותוך כשנה יצרתי ובניתי מותג מצליח עם למעלה מ-20 מוצרים משלימים ששווקו והופצו לכ- 50 חנויות בארץ ולמוזיאונים. את כל הידע שלי למדתי מעבודת רגליים, קשרים ושיתופי פעולה רבים שרקמתי. את הידע הזה אני רוצה להעביר לכם.


*לאחר הרכישה אצור עמכם קשר לתיאום מועד פגישה.

** לשדרוג החבילה ניתן להוסיף גם צילומי תדמית עם מוצר, קראו כאן את כל הפרטים.